Word lid Bestel gratis

Contact

Contact rayon Overijssel

Rayoncommissie Overijssel
Jannie ten Hertog, secretaris
t (0523) 615 773
e janniethertog@live.nl

Longpunt Hardenberg
Jannie ten Hertog
t (0523) 615 773
e hardenberg@longpunt.longfonds.nl

Longpunt Zwolle
Elly Beens
t (06) 51 00 68 15
e zwolle@longpunt.longfonds.nl

Longpunt Enschede
Elly Beens
t (06) 51 00 68 15
enschede@longpunt.longfonds.nl

Longpunt Deventer
Elly Beens
t (06) 51 00 68 15
e deventer@longpunt.longfonds.nl

Voorlichting scholen Deventer
Ria Krijt
t (0570) 65 01 08
e ria_krijt@hotmail.com

Voorlichting scholen Hengelo
Gerda Hamer
t (074) 24 23 411
e gerda.hamer.vanlier@hetnet.nl

Werkgroep Lokale acties Almelo
Riekie Schipper
t (054) 68 12 466
e rschipper41@versatel.nl

Toerist in eigen regio Almelo
Riekie Schipper
t (054) 68 12 466
e rschipper41@versatel.nl

Werkgroep Lokale Acties Zwolle
Wim van der Zwan
t (038) 42 19 245
e wjvanderzwan@home.nl

Beweegactiviteiten Twente
Riekie Schipper
t (054) 68 12 466
e rschipper41@versatel.nl

Beweegdag Noord-Oost Nederland
e beweegdagnoordnederland@longfonds.nl

Zorg & WMO
Coby van Dijk
t (06) 30 72 92 74

Binnenmilieu en Fijnstof
Ria Jissink
t (0529) 430 678
e ria.jissink@inter.nl.net

Collecte
Henk Heuvelink
t (0528) 371 821
e ghheuvelink@hotmail.com  

 

 

Contact Longfonds